מייקל פ' לוסטיג

מייקל פ' לוסטיג פרש לגמלאות לאחר 25 שנות קריירה בוול סטריט, וכיום הוא מקדיש את רוב זמנו ומרצו למיזמי אימפקט ולמיזמים שלא למטרות רווח.

רוב חייו עבד מייקל בחברת "בלאק רוק" לניהול השקעות, שבה שימש כמנהל הממונה על המסחר במשכנתאות מובנות ובמוצרים נגזרים וכיועץ וכמנהל התיקים של נכסי הפדרל ריזרב הקשורים למשבר הכלכלי העולמי. הוא נשיא קרן הברון דה הירש וחבר בוועד המנהל או בדירקטוריון של מגוון גופים, בהם הפרדרציה היהודית של ניו יורק (UJA), המועצה היהודית לקשרי קהילה (JCRC) בניו יורק, ארגון הלל באוניברסיטת קולומביה/ברנרד, ארגון הלל באוניברסיטת בינגהמטון, המשרד לחדשנות של ארגון הלל הבין-לאומי (OOI), הוועד היהודי-אמריקאי (AJC) בניו יורק, ידידי עוגן באמריקה ובית הכנסת שארית ישראל.

מייקל הוא בוגר של קולומביה קולג' באוניברסיטת קולומביה ופרופסור נלווה למימון בבית הספר למינהל עסקים ע"ש שטרן באוניברסיטת ניו יורק. כמו כן הוא מרצה במסלול האקדמי של המכללה למינהל בראשון לציון, שם הוא מלמד במשרה מלאה קורסי בחירה במסלול לתואר שני במינהל עסקים בנושאים הכנסה קבועה, שוקי הון והשקעות אימפקט.

מייקל הוא חבר בוועד המנהל של ג'יגהוואט גלובל, חברה לאנרגיה סולרית שמקום מושבה בישראל, שבנתה את המערכת הסולארית המחוברת-רשת הגדולה הראשונה במזרח אפריקה (אחת מכמה מערכות כאלה שנמצאות בתהליך בנייה), ומשמש כיועץ וכחבר בוועד המנהל בכמה חברות נוספות. הוא שימש אוצר בכמה תערוכות באגודת המאיירים והוא מדריך תיירים מורשה בעיר ניו יורק.

מייקל מתגורר במנהטן עם אשתו רחל ושלושת ילדיהם הנפלאים.