מיכל רובין

נשיא

תחומי האחריות של מיכל במרכז טאוב הם טיפוח וחיזוק השותפויות האסטרטגיות עם פילנתרופים, תורמים, קרנות, מוסדות ונדבנים פרטיים; תחזוק היחסים עם התורמים ועם חבר הנאמנים; הפצת החומרים של מרכז טאוב בקרב קהל של אנשי מפתח דוברי אנגלית בקהילות יהודיות בעולם; וכן הגיית תכניות פיתוח אחרות.

יכולתה של מיכל להוציא לפועל תפקיד מורכב זה נובעת ישירות מניסיונה האקדמי והמעשי העשיר שנצבר בישראל ובארצות הברית גם יחד.

מיכל היא בוגרת תואר ראשון בסוציולוגיה מאוניברסיטת מסצ'וסטס באמהרסט ובוגרת תואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. במהלך לימודיה לתואר השני השתתפה מיכל במסלול משותף שייסדו אוניברסיטת תל אביב וארגון שתי"ל, אשר מתמקד בארגונים לשינוי חברתי.

מיכל החלה את הקריירה שלה באופן רשמי בעבודה עם הקהילה היהודית בקאזאן, רוסיה, במשך שנה. לאחר שעבדה שנה במחלקה לחינוך בסוכנות היהודית בניו יורק, עלתה מיכל לארץ. בינואר 2006 היא הצטרפה למרכז פרס לשלום ושימשה כרכזת יחסים בין-לאומיים, לאחר מכן קודמה לתפקיד מנהלת קשרי תורמים, ובסופו של דבר כיהנה בתפקיד ממלאת מקום מנהל קשרי חוץ.

בסוף שנת 2010 הצטרפה מיכל לקבוצת מינוף, שם שימשה כסמנכ"ל פיתוח והייתה אחראית לפיתוח פעילויות אסטרטגיות עבור מגוון ארגונים בתחום השינוי החברתי.

נוסף למחויבויותיה המקצועיות, מיכל משתתפת בוועדת הביקורת Peaceplayers Middle East ומתנדבת במגוון ארגונים ללא מטרות רווח ויוזמות חברתיות. היא מתגוררת ביפו עם בעלה אלון ובתם גפן-מאיה.