דיוויד קולמן

דיוויד קולמן הוא מנהל ב-MIS Capital LLC, חברת אימפקט לפיתוח נדל"ן שמתמחה בפיתוח בר קיימה ללקוחות מוסדיים. החברה נרשמה כחברה בע"מ בשנת 2008 ומטרתה לשלב בין שיטות מימון פרויקטים (שימוש במקורות מימון חייבים במס, פטורים ממס וקרנות) ובין מומחיות בפיתוח, בתכנון ובבנייה, כדי להביא להקמת מיזמי מורשת. MIS יוצרת מיזמים איתנים מבחינה כלכלית על ידי זיהוי וניצול נכסים שערכם משתנה והזדמנויות שוק לא מוכרות כדי להשיג תוצאות פיתוח שאפשר לאמוד את ערכן החברתי והכלכלי. עבודת החברה כוללת חידוש מעזבות, שימור משאבים היסטוריים, השבחת מתקנים חינוכיים, יצירה של משרות ונגישות לשירותי בריאות ולמזון בריא כדי לשפר את איכותן ואופיין של קהילות ושל סביבת הלקוח.

דיוויד משמש בהתנדבות בתפקידים ציבוריים שונים, בהם: חבר דירקטוריון של הג'וינט; יו"ר הוועדה המייעצת של ג'וינט-אשלים; חבר בוועד המנהל של המחלקה לגסטרואנטרולוגיה, הפטולוגיה ותזונה וב- Foundation Board of Overseersבבית החולים לילדים בפילדלפיה; חבר דירקטוריון ב-Philadelphia Theatre Company; ונאמן ה-Jewish Family & Children’s Services of Greater Philadelphia.

דיוויד הוא בוגר אוניברסיטת וסליאן בקונטיקט ובעל תואר מוסמך באדריכלות מבית הספר לעיצוב של אוניברסיטת הרווארד. הוא נשוי לננסי כץ קולמן ואב לשלושה ילדים – אלכס (דיוויד וילסון), לילי ודרו.