ענת גפני

ענת גפני גדלה בישראל והיגרה לארצות הברית אחרי שירותה הצבאי. לאחר שהשלימה דוקטורט במדעי המחשב היא עבדה כמנהלת בכירה בהנדסה ובניהול המוצר בחברות סטארט-אפ, וכן בחברות ציבוריות בתחומי מאגרי נתונים, אחסון מידע ושירותי ענן. גפני שימשה גם מנכ"לית ומייסדת של InTouchTech, חברה שהשתמשה בטלפונים החכמים הראשונים ובטכנולוגיות טלוויזיה כדי לבנות פלטפורמה אינטואיטיבית לתקשורת חברתית עבור האוכלוסייה המבוגרת.

במסגרת עבודתה ניהלה גפני צוותים מגוונים מבחינה תרבותית וגיאוגרפית ברחבי ארצות הברית, דרום אמריקה, הודו, סין, יפן וכמה מדינות באירופה. עם הזמן היא נעשתה מומחית לניהול צוותים רב-תרבותיים, הפועלים באזורי זמן שונים, ואהבה את התחום, ומתוך כך פיתחה שיטות חדשניות שהפכו את הניהול מסוג זה למהנה ויעיל כאחד.

ב-2015 חזרה גפני לישראל והחלה לפתח את העניין שלה בנושאים חברתיים-כלכליים באמצעות לימוד אישי, התנדבות ונסיעות.

״אני גאה להיות חברה בדירקטוריון של מרכז טאוב, שעושה עבודה מדהימה בהפקת מחקרים וניתוחים איכותיים של המצב החברתי והכלכלי בישראל. אחד מיתרונות התפקיד הוא שחברי הדירקטוריון מקבלים מהמומחים תקצירים של המחקרים. מעבר לכך, הנתונים הללו, החיוניים כל כך לניהול משטר דמוקרטי, מוצגים לחברי הכנסת; בלי נתונים מהימנים אי אפשר לצפות שהם יעשו את הניתוחים הנכונים ויוכלו לטפל בבעיות. לבסוף, היושרה, החמלה והאינטליגנציה יוצאות הדופן של כל מי שמייצג את המרכז, מאנשי הדירקטוריון ועד לחוקרים, מעוררות השראה והופכות את העבודה מולם לכבוד גדול ולעונג צרוף״.