הכירו את ג'ים אנג'ל, יו"ר הדירקטוריון החדש של מרכז טאוב

28.07.2021

ג'ים אנג'ל הוא מומחה לשימור סביבתי בעל ניסיון רב-שנים בתמיכה במאמצים להגנה על נופים ברחבי העולם ובמאבק בשינוי האקלים. הוא עמית במועצת הקרן של פול מ' אנג'ל ומנהל תוכנית הסביבה של הקרן, וכן חבר במועצה הבין-לאומית המייעצת של ‏Earthjustice‏. מר אנג'ל הוא נכס רב-ערך לדירקטוריון של מרכז טאוב בזכות ניסיונו הרב והתלהבותו מהעבודה של המרכז. מר אנג'ל אמר על מינויו לתפקיד: "לכבוד הוא לי להיות יושב ראש הדירקטוריון של מרכז טאוב, ואני מצפה לתמוך בדירקטוריון ובצוות המקצועי של המרכז בשנים הקרובות ולהרחיב את היקף הפעילות וההשפעה של פעילות המרכז. מרכז טאוב והחוקרים הנפלאים שלו ממלאים תפקיד משמעותי בחברה הישראלית בכך שהם מספקים לקובעי המדיניות ולציבור את הנתונים והניתוחים הדרושים לגיבוש מדיניות חברתית יעילה והוגנת שכל אזרחי מדינת ישראל נהנים ממנה".

מר אנג'ל מחליף את יושבת הראש היוצאת הלן אבלס. גב' אבלס אמרה על המינוי: "אני שמחה להעביר לג'ים את המושכות. הוא מוסיף ערך לכל תפקיד שהוא מקבל על עצמו ומשאיר אותו במצב טוב מכפי שמצא אותו. אני בטוחה שהמרכז יפרח תחת הנהגתו". אנו מודים להלן אבלס על מחויבותה למרכז ושמחים לקבל את ג'ים כיו"ר הדירקטוריון שלנו.

לכבוד הוא לי להיות יושב ראש הדירקטוריון של מרכז טאוב, ואני מצפה לתמוך בדירקטוריון ובצוות המקצועי של המרכז בשנים הקרובות ולהרחיב את היקף הפעילות וההשפעה של פעילות המרכז - ג'ים אנג'ל

פוסטים אחרונים

אתגר המדידה בשירותים החברתיים

12.09.2023

Efficiency is doing things right; effectiveness is doing the right things." (Peter Drucker)" "יעילות היא לעשות את הדברים נכון. מועילוּת

קראו עוד >
  • ניר קידר

נערכים לשנת הלימודים הבאה: איך מתגברים על המחסור במורים?

23.08.2023

זה זמן רב אני טוען שלמעשה אין מחסור במורות ובמורים, לא ברמת המערכת ולא בשלבי חינוך ספציפיים. רואים זאת בבירור

קראו עוד >
  • נחום בלס

החופש הגדול כבר כאן, איזה כיף!

11.07.2023

20 ביוני כבר עבר וגם 1 ביולי, כל התלמידים בישראל אמרו שלום למוריהם ולמורותיהם, אפסנו את הילקוטים והתלבושת האחידה ויצאו

קראו עוד >
  • נחום בלס

איומי אקלים בישראל: מזג אוויר קיצוני וגלי חום בעונת הקיץ

07.06.2023

תצפיות שנערכו מאז שנות החמישים באזורים שונים בעולם מראות כי שינויי אקלים תורמים לגידול בתדירותם, בעוצמתם ובמשכם של גלי החום.

קראו עוד >
  • מאיה שדה , דוד ברודאי , מיה נגב